Menu
Your Cart

Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.

Atramos prailginimas 10mm FER, nereguliuojama atrama, vnt

Atramos prailginimas 10mm FER, nereguliuojama atrama, vnt
0.47€
0.71€
Be PVM: 0.39€
  • Prieinamumas: 100
  • Prekės kodas 2216203010
  • Svoris: 0.03kg

Atramos prailginimas 10mm FER, nereguliuojama atrama


FER 10mm nereguliuojamas atramos prailginimas yra tinkamas ir patikimas papildymas jūsų terasos konstrukcijai. Šis atramos prailginimas naudojamas su FER atramomis nuo 20 iki 65 mm, suteikiant stabilumą ir tvirtumą jūsų terasos kūrimo procese.


FER 10mm Nereguliuojamas Atramos Prailginimas: Tvirtas ir Patikimas Papildymas


Pagrindinės Savybės:

  • Naudojimo Paskirtis: Šis nereguliuojamas atramos prailginimas gali būti naudojamas kaip nepriklausoma atrama 10 mm arba kaip prailginimas reguliuojamai atramai FER 10 mm.

  • Daugialypis Naudojimas: Galite naudoti iki 2 vnt. šio prailginimo kaip papildomą atramą arba prailginimą reguliuojamai atramai.

  • Suderinamumas: Tinkamas naudoti su FER atramomis, turinčiomis skirtingus aukščius nuo 20 iki 65 mm, suteikiant maksimalų lankstumą terasos konstrukcijoje.

FER 10mm Nereguliuojamas Atramos Prailginimas - tai patikimas ir universalus papildymas jūsų terasos kūrimo procese. Užtikrinkite tvirtą ir stabilų terasos pagrindą su šiuo patikimu įrankiu!


Turite klausimų ar reikia daugiau informacijos? Nedvejokite susisiekti su mumis!

El. paštas: info@terasupasaulis.lt

Telefono numeris: +370 674 54 6000


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras