Menu
Your Cart

Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.

Reguliuojama atrama terasai T-A1 36-51mm, vnt

Reguliuojama atrama terasai T-A1 36-51mm, vnt
2.86€
Be PVM: 2.36€
 • Prieinamumas: 300
 • Prekės kodas 221523651
 • Svoris: 233.00g

Galimi pasirinkimai

Reguliuojama atrama terasai T-A1 36-51mm


Reguliuojamos Terasų Atramos T-A1 36-51mm: Stabilumo ir Praktiškumo Harmonija


Sukurkite tvirtą ir saugią terasą su mūsų reguliuojama atrama T-A1, kurios aukščio diapazonas nuo 36 iki 51 mm. Ši atrama sujungia stabilumą su praktiškumu, o svarbiausia – ji pasižymi išskirtine keliamąja galia iki 2500 kg centrineje vietoje, užtikrinant ilgaamžiškumą ir patikimumą jūsų terasos konstrukcijai.


Terasos Atramos Daugiafunkcinė Paskirtis:

 • Stabilumo ir Praktiškumo Harmonija: T-A1 atrama siūlo išskirtinę stabilumo ir praktiškumo derinį. Tai puikus pasirinkimas norintiems sukurti tvirtą ir funkcionalią terasą.

Detalių Pasirinkimas:

 • Aukščio Diapazonas: Atramos aukščio diapazonas nuo 36 iki 51 mm suteikia jums galimybę pritaikyti ją pagal savo terasos poreikius. Puikiai tinka įvairiems statybos projektams.

Lengvai Montuojama:

 • Greitas Montavimas: Montavimas vyksta greitai ir paprastai, suteikiant jums galimybę pradėti naudotis savo terasa be ilgų laukimo laikotarpių.

Atsparumas Ir Saugumas:

 • Stabilumas Ir Ilgaamžiškumas: T-A1 atrama pagaminta iš kokybiškų medžiagų, užtikrinant stabilumą ir ilgaamžiškumą. Nepriklausomai nuo oro sąlygų, galėsite mėgautis patikimu terasos pagrindu ilgą laiką.
 • Keliamoji Galia: Iki 2500 kg keliamoji galia centrineje vietoje – tai savybė, kuri užtikrina jūsų terasos patikimumą ir saugumą.

Pritaikymas Įvairioms Projekto Dalims:

 • Universalus Pritaikymas: Ši reguliuojama atrama tinkama įvairioms statybos projektų dalims, įskaitant terasas, balkonus ir prieigas prie namo. Tai universalus įrankis, prisitaikantis prie jūsų poreikių.

Papildoma Informacija:

 • Pjedestalo Pado-Pagrindo Matmuo: 195mm
 • Viršunėlės Matmuo: 147mm

Sujunkite stabilumą ir praktiškumą su Reguliuojama Atrama Terasai T-A1 36-51mm. Ši atrama leis jums kurti tvirtą ir patvarų terasos pagrindą, atitinkantį jūsų aukščio poreikius. Įsigykite dabar ir pradėkite įgyvendinti savo terasos dizaino idėjas!


Susisiekite su mumis:


Telefonu: +370 867454600
El. paštu: info@terasupasaulis.lt
Adresas: Raudondvario pl. 242e, Kaunas
Ar turite klausimų ar norite sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas ir produktus? Nedvejokite susisiekti su mumis!

Reguliuojamos atramos karkaso šoninis laikiklis T-AR

Atramos karkaso tvirtinimo laikiklis T-AX 40-50mm


Atramos centrinis laikiklis T-AW karkasui


Tarpelio formavimo Skirtukas reikalingas pjedestalui kai yra montuojamos terasos plytelės. Skirtukas gali būti plius arba minu formos, tarpelio plotis - 3mm, 4mm, 5mm naudojant pliuso arba minuso formos SP tipo skirtuką:

Pjedestalų skaičiuoklė terasų plytelėms


Pjedestalo specifikacija
Reguliuojamas aukštis (mm): 36-51
Pado skersmuo (mm): 195
Viršūnėlės skersmuo (mm): 145
Sienelės storis (mm): 5
Keliamoji galia (kg): iki 2500
Medžiaga: PP (polipropilenas)
Pakuotės kiekis (vnt): 60
Pakuotės svoris (kg): 14
Pakuotės matmenys (cm): 43/60/40

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras