Menu
Your Cart

Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.

TOLSEN

Gamintojas: TOLSEN
Pjovimo diskas metalui ir ner.pl. Tolsen D-125mm 22.2mm 1.2mmPjovimo diskas metalui ir nerūdijančiam plienuiDuomenysDiametras - 125mm Storis - 1.2mmVidinis skylės matmuo 22.2mmTolsen pjovimo diskas metalui ir nerūdijančiam plienui suteikia patikimą ir efektyvų įrankį metalo pjovimui, būtent terasų m..
0.99€
Be PVM:0.82€
Gamintojas: TOLSEN
TOLSEN Žiedlapinis Šlifavimo Diskas Medžiui D-125mm 22.2mm P60: Kruopščus Šlifavimas Jūsų ProjektamsTOLSEN žiedlapinis šlifavimo diskas medžiui yra tinkamas naudoti tiek juodiems, spalvotiems metalams ir jų lydiniams, tiek kitoms medžiagoms kraštams šlifuoti. Šio disko diametras siekia 125 mm, o jis..
2.07€
Be PVM:1.71€
TOLSEN antgalių rinkinys su laikikliu 15vnt TOLSEN antgalių rinkinys su laikikliu 15vnt
Nauja -15 %
Gamintojas: TOLSEN
Tolsen Antgalių Rinkinys 15 vnt 1/4 Dėkle: Patogi Antgaliukų Kolekcija MontavimuiTOLSEN antgalių rinkinys yra išskirtinė kolekcija, skirta efektyviam ir tiksliam montavimui. Šis universalus įrankių rinkinys suteikia platų antgalių asortimentą, pritaikytą įvairioms montavimo užduotims.Pagrindinės Sav..
5.65€ 6.68€
Be PVM:4.67€
TOLSEN galvučių rinkinys 4-14mm su terkšl. raktu 14vnt TOLSEN galvučių rinkinys 4-14mm su terkšl. raktu 14vnt
Nauja -15 %
Gamintojas: TOLSEN
TOLSEN Galvučių Rinkinys su Terkšle 14 vnt 4-14mm: Kokybė ir Efektyvumas Jūsų Terasų Projektams TOLSEN galvučių rinkinys 4-14mm su terkšl. raktu, sudarytas iš 14 vnt., yra idealus pasirinkimas terasų projektams.Komplektas su 12 Skirtingų Dydžių GalvutėmisTOLSEN galvučių rinkinys terasos montavimui&n..
8.47€ 9.99€
Be PVM:7.00€
Gamintojas: TOLSEN
TOLSEN INDUSTRIAL Gulščiukas-Kampainis: Profesionalus Įrankis Terasų MontavimuiTolsen Industrial gulščiukas-kampainis yra profesionalus įrankis, sukurtas su terasų montavimo patirtimi galvoje. Šis įrankis išsiskiria lieto cinko korpusu ir nerūdijančio plieno geležte, užtikrinančiais ilgaamžiškumą ne..
11.52€
Be PVM:9.52€
TOLSEN INDUSTRIAL Kombinuotų veržliarakčių rinkinys dėkle 5vnt TOLSEN INDUSTRIAL Kombinuotų veržliarakčių rinkinys dėkle 5vnt
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: TOLSEN
Kombinuotų Veržliarakčių Rinkinys Plastikiniame Dėkle TOLSEN INDUSTRIAL 5vnt: Aukštos Kokybės Įrankiai Terasų DarbamsChromo Vanadžio Pieno Kombinuoti Veržliaraktai - Tolsen Industrial 5vntPagrindinės Savybės:Aukštos Kokybės Medžiagos: Šie įrankiai pagaminti iš aukštos kokybės chromo vanadžio plieno,..
13.92€
Be PVM:11.50€
Gamintojas: TOLSEN
TOLSEN INDUSTRIAL Smūginių Galvučių Rinkinys 10 vnt.: Kokybė ir Efektyvumas Jūsų Terasų ProjektamsRobustiškos Galvutės iš CrMo Pieno - Ideali Terasų MontavimuiPagrindinės Savybės:Kokybiškos Medžiagos: Kiekviena galvutė šiame rinkinyje pagaminta iš CrMo plieno (chromo ir molibdeno lydinys), užtikrina..
30.52€
Be PVM:25.22€
Gamintojas: TOLSEN
TOLSEN Kampainis 200x300mm - Tvirtas ir Universalus Įrankis Jūsų ProjektamsTolsen Industrial pristato tvirtą 200x300mm kampainį juodos spalvos, idealų tiek terasų montavimui, tiek įvairiuose statybiniuose ir projektavimo darbuose. Šis kampainis su pakabinimo skylute pasižymi universaliomis savybėmis..
3.97€
Be PVM:3.28€
Gamintojas: TOLSEN
TOLSEN Kombinuotas Terkšlinis Veržliaraktis 17mm - Patikimas Įrankis Jūsų Terasų ProjektamsAukštos Kokybės Įrankių Plienas - Tolsen Kombinuotas VeržliaraktisTOLSEN Kombinuotas terkšlinis veržliaraktis 17mm yra aukštos kokybės įrankių plieno gaminys, sukurtas specialiai terasų projektams. Šis kombinu..
7.15€ 8.43€
Be PVM:5.91€
Gamintojas: TOLSEN
TOLSEN Kombinuotas Terkšlinis Veržliaraktis 19mm - Pasitikrinkite Kokybę ir PatogumąSpecialiai Sukurtas Terasų Darbams - Tolsen Kombinuotas VeržliaraktisTOLSEN Kombinuotas terkšlinis veržliaraktis 19mm - tai aukštos kokybės įrankis, sukurtas specialiai tapti nepakeičiamu jūsų terasų projektų draugu...
8.71€ 10.21€
Be PVM:7.20€
Gamintojas: TOLSEN
TOLSEN Mini Gulsčiukas 225mm - Kompaktiškas ir Patogus Terasinis ĮrankisAukštos Kokybės Įrankių Plienas - Tolsen Mini GulsčiukasTOLSEN Mini Gulsčiukas 225mm - tai kompaktiškas ir patogus terasinis įrankis, pagamintas iš aukštos kokybės įrankių plieno. Šis mini gulsčiukas yra mažas, bet galingas, su..
3.69€ 4.36€
Be PVM:3.05€
Gamintojas: TOLSEN
TOLSEN Peilis Laužomais Ašmenimis: Profesionalus Įrankis su Plastikiniu KorpusuUniversalus Peilis Su Fiksavimo Mygtuku ir 18 mm Geležtės TinkamumuTOLSEN Peilis Laužomais Ašmenimis yra kompaktiškas ir efektyvus įrankis, kuris atitiks net ir patirčiausių specialistų lūkesčius. Šis profesionalus įranki..
4.24€
Be PVM:3.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 18 (2 puslapių)