Menu
Your Cart

Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.

Terasinė lenta impregnuota rudai 28x115x5400, pušis, vnt

Terasinė lenta impregnuota rudai 28x115x5400, pušis, vnt
10.37€
Be PVM: 8.57€
 • Prieinamumas: 100
 • Prekės kodas 220422811554001
 • Svoris: 11.15kg
 • Matmenys (I x P x A): 5,100.00mm x 115.00mm x 28.00mm

Terasinė lenta impregnuota rudai 28x115x5400, pušis


Impregnuota terasinė lenta – ilgaamžiškumas ir estetika jūsų terasaiUniversalumas ir tvirtumas:

Apsauga ir priežiūra:

 • Apsaugokite po terasa esančias konstrukcines sijas/lages lipnia apsauginę lages juosta. Siūlome 3 skirtingus juostos tipus.
 • Medienos paviršių reguliariai nutepkite terasos alyva. Ferax alyva pasižymi giliu įsiskverbimu ir dideliu padengiamu plotu, tinka kietmedžiui. Woca alyva taip pat yra puikus pasirinkimas.

Papildoma informacija:

 • Mūsų parduotuvėje galite įsigyti visus reikalingus tvirtinimo elementus ir alyvą terasai.
 • Konsultuokitės su mūsų specialistais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią produkciją jūsų terasai.

Patarimai:

 • Prieš montuodami terasines lentas, atidžiai montuokite pagal instrukcijas.
 • Naudokite kokybiškus įrankius ir tvirtinimo elementus.
 • Reguliariai prižiūrėkite terasą, kad ji išliktų graži ir ilgaamžė.

Informacija apie impregnuota mediena:

Terasinės lentos yra pagamintos iš šiaurinės pušies. Lentų drėgnumas prieš impregnavimą - 15-21%, lentos džiovintos džiovyklose. Drėgnumas po impregnavimo padidėja nes mediena įgeria daug impregnanto, tačiau greitai vėl pasieka pirminį drėgnumą. 
Lentos paviršius apdirbamas iš abiejų pusių: viena pusė rifliuota, kita lygi. Todėl galima naudoti abi puses. Pušies mediena yra šakota, o po impregnavimo šakos stipriai patamsėja todėl yra labiau matomos, bet tai yra normalu. Po kurio laiko lentų spalva suvienodėja ir įgauna vientisa spalvą, tada galima alyvuoti ar dažyti.

Rudos spalvos pigmentas palaipsniui išnyks jei nieko nedarysite ir turės pilką atspalvį. Jei norite kurį laiką išlaikyti rudą atspalvį rekomenduojama alyvuoti bespalve alyva, kurią galima įsigyti mūsų parduotuvėje.

Informacija apie impregnavimą: lentos impregnuotos vakuuminiu giluminiu būdu (pramoninis impregnavimas slėginiu būdu). Impregnavimas apsaugo medieną nuo vabzdžių, pelėsių, medgraužių ir taip prailgina jos ilgaamžiškumą. Impregnantas yra bespalvis su pigmentu. Impregnavimui naudojamas  „Tanalith®E“ arba „Celcure®C4“ cheminės priemonės. Šiose cheminėse priemonėse nėra arseno ir chromo junginių. 


Lentos duomenys
Kokybės klasė: EKO
Drėgnumas %: 15-21
Apdorojimas: Vakuminis impregnavimas (giluminis)
Mediena: Pušis
Paviršius: Rifliuotas/Lygus

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras