Menu
Your Cart

Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.

Apie mus

2008 metais sugeneravome idėją - veiklą su terasomis ir klientams patogią bei patikimą įmonę sujungti į vieną projektą;

2009 metais buvo įkurta UAB „AV Projects“;

Dešimtmetį sėkmingai vystant projektus susijusius su terasomis ir lieptais, bendradabiaujant ir atstovaujant patikimus gamintojus visoje Europoje - atėjo laikas įkurti el. parduotuvę. Taip atsirado terasupasaulis.lt.

Kodėl mes?

Einant metams mes augome, eksperimentavome ir įgyvendimome daugybę skirtingų projektų. Esame įgiję reikšmingą žinių ir patirties bagažą, todėl pasižymime išskirtiniu terasų meistriškumu. terasupasaulis.lt sistemoje klientui pateikiamos medžiagos leis pilnai susikomplektuoti medžiagas terasai: įsigyti laukui skirtos ir drėgmei atsparios medienos, egzotinių, išskirtinių ir laisvalaikiui subalansuotų prekių. Esame pasirengę Jus profesionaliai konsultuoti kaip įsirengti terasą - kokias medžiagas išsirinkti, kaip racionalų sprendimą priimti ir kokių klaidų išvengti.

Kur mes?

Laukiame Jūsų Kaune, Raudondvario plente.

UAB “AV Projects”

Įmonės kodas:302344273

PVM mokėtojo kodas:LT100004769713

Kaunas, Raudondvario pl. 242E, prie Regitros.

Arnoldas: +370 60 609289, kaunas@avprojects.lt

Vytautas: +370 60 446474, vytautas@avprojects.lt

Biuro/parduotuvės darbo laikas: I-V Nuo 8:00 iki 17:00