Menu
Your Cart

Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.

Lauko apšvietimas

Lauko apšvietimas

Sukurk Jaukų Ir Stilingų Vakarų Atmosferą Tavos Terasoje - Elegantiškas Lauko Apsvietimas Tavo Terasoms

  1. Modernių Dizainų Šviestuvai Terasoms:

    Rask šiuolaikiškus lauko apšvietimo sprendimus mūsų unikalioje kolekcijoje. Mūsų modernių dizainų šviestuvai taps tavo terasos akcentu.

  2. Tvarios Technologijos Terasų Šviesos:

    Pasirink tinkamus šviestuvus, derančius prie tavo terasos stiliaus, ir pasigauk modernių ir energiją taupančių technologijų privalumais.

  3. Išskirtinės Prekės Prabangiam Tavo Terasos Puošimui:

    Mūsų kolekcijoje atrasi išskirtinių lauko šviestuvų, kurie ne tik apšvies tavo terasą, bet ir suteiks jai prabangos ir stilingumo.

Leisk Terasei Švytėti Su Stiliumi Ir Jaukumu

Mūsų lauko apšvietimo pasirinkimas – tai ne tik funkcionalus sprendimas, bet ir terasos vizualinio patrauklumo kūrėjas.

LED įleidžiamas terasos šviestuvas HZT 2800K 12V 0.6W, vnt LED įleidžiamas terasos šviestuvas HZT 2800K 12V 0.6W, vnt
Perkamiausia Parduota
LED Įleidžiamas Terasos Šviestuvas HZT 2800K 12V 0.6W: Apšvieskite Savo Lauko ErdvęLED įleidžiamas terasos šviestuvas HZT 2800K 12V 0.6W yra puikus pasirinkimas apšviesti jūsų terasos laiptus, perimetrą, laiptų pakopas, lauko takelius ir kitas išorines terasos sritis.Savybės:Lengvas Montavimas: Švie..
8.94€
Be PVM:7.39€
LED įleidžiamas terasos šviestuvas HZT 4000K 12V 0.6W, vnt LED įleidžiamas terasos šviestuvas HZT 4000K 12V 0.6W, vnt
Perkamiausia Parduota
LED Įleidžiamas Terasos Šviestuvas HZT 4000K 12V 0.6W: Kuriate Šviesą ir Atmosferą Jūsų TerasojeLED įleidžiamas terasos šviestuvas HZT 4000K 12V 0.6W yra puikus pasirinkimas apšviesti jūsų terasos laiptus, perimetrą, laiptų pakopas, lauko takelius ir kitas išorines terasos sritis.Savybės:Pritaikytas..
8.94€
Be PVM:7.39€
LED įleidžiamas terasos šviestuvų rinkinys HZT 2800K, kompl LED įleidžiamas terasos šviestuvų rinkinys HZT 2800K, kompl
Perkamiausia Parduota
LED Įleidžiamas Terasos Šviestuvų Rinkinys HZT 2800K: Tinkamas Apsvietimas Jūsų TerasaiŠis LED įleidžiamas terasos šviestuvų rinkinys HZT 2800K yra puikus pasirinkimas norint apšviesti terasos laiptus, perimetrą, laiptų pakopas, lauko takelius, lieptus ir kitas sritis.Savybės:Lengvas Montavimas: Rin..
133.10€
Be PVM:110.00€
LED įleidžiamas terasos šviestuvų rinkinys HZT 4000K, kompl LED įleidžiamas terasos šviestuvų rinkinys HZT 4000K, kompl
Parduota
LED Įleidžiamas Terasos Šviestuvų Rinkinys HZT 4000K: Aukštos Kokybės Apšvietimas Jūsų TerasaiŠis LED įleidžiamas terasos šviestuvų rinkinys HZT 4000K sukurtas specialiai tam, kad suteiktų jūsų terasai apšvietimo, kuris ne tik papuoš jūsų išorinę aplinką, bet ir padidins jos funkcionalumą.Savybės:Un..
133.10€
Be PVM:110.00€
LED laido prailginimo kabelis šviestuvui HZT, 1m, vnt LED laido prailginimo kabelis šviestuvui HZT, 1m, vnt
Perkamiausia Parduota
LED Laido Prailginimo Kabelis šviestuvui HZT: Patogumas ir PatikimumasLED laido prailginimo kabelis šviestuvui HZT yra būtinas įrankis, kuris užtikrina jūsų terasos šviestuvo tinkamą montavimą ir funkcionalumą.Pagrindinės Savybės:Universali Prailginimo Galimybė: Kabelio ilgis 1 metras leidžia prailg..
2.99€
Be PVM:2.47€
LED Terasos Apšvietimo Maitinimo Blokas 12V 15W: Stabilumas ir UniversalumasLED terasos apšvietimo maitinimo blokas yra būtinas įrenginys, suteikiantis jums galimybę patogiai ir saugiai maitinti įvairius įleidžiamus šviestuvus jūsų terasos apšvietimui.Pagrindinės Savybės:Universali Maitinimo Galimyb..
9.99€
Be PVM:8.26€
Lempa SOLAR su saulės baterija, vnt Lempa SOLAR su saulės baterija, vnt
Perkamiausia
Lempa SOLAR su saulės baterija4 Led lempos - Aliuminio korpusas (lieptui, terasai, sodui, takeliui). Apšvieskite savo lauko erdves stilingai ir ekologiškai su šia LED lempa su saulės baterija! Lempos lieptui ir terasai savybės: Patvari konstrukcija: Pagaminta iš smūgiams atsparaus aliuminio, kur..
25.00€
Be PVM:20.66€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)