Menu
Your Cart

Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.

Prekių komplektai terasoms

Terasų Prekių komplektai: Sukurkite Savo Svajonių Terasą!


Sveiki atvykę į Terasu Pasaulio prekių kategoriją, kurioje atrasiate viską, ko jums reikia sukurti jūsų svajonių terasą. Mūsų ilgametė klientų, partnerių ir kolegų patirtis garantuoja, kad galime pasiūlyti aukštos kokybės terasų komplektus, atitinkančius jūsų poreikius ir lūkesčius.

Rinkiniai ir produktai:

  1. Camo rinkinys: Paslėpkite varžtus ir suteikite savo terasai estetišką išvaizdą su camo rinkiniu.
  2. Gumos padų rinkinys montavimui: Užtikrinkite stabilią terasos struktūrą su mūsų specialiai sukurtu gumos padų rinkiniu.
  3. Essve prekių rinkinys terasai: Aukštos kokybės ir patikimi produktai, pritaikyti jūsų terasos projektui.
  4. Terasos meistro rinkinys: Sutaupykite laiką ir pastangas su šiuo komplektu, kuris apima visus reikalingus įrankius ir priedus.
  5. Terasos atnaujinimo rinkiniai: Naujinkite savo terasą greitai ir efektyviai su mūsų parinktais atnaujinimo rinkiniais.

Kodėl Pasirinkti Mūsų Terasų Prekių Kategoriją?

  • Patikimumas ir Ilgametis Patirtis: Mūsų klientų, partnerių ir kolegų patirtis garantuoja, kad gausite aukštos kokybės produkciją.
  • Įvairūs Pasirinkimai: Siūlome įvairius komplektus, atitinkančius skirtingus poreikius ir stilius.
  • Profesionalių Įrankių Rinkiniai: Mes rūpinamės tuo, kad jūs turėtumėte viską, ko reikia sėkmingam projektui, todėl siūlome irankių rinkinius.

Pasirinkite Terasų Pasaulį ir suteikite savo terasai gyvybingumą ir grožį!

Terasos Konsultacija ir Terasos kaina. Klauskite ir padėsimeTerasos konsultacija – profesionalus patarimas jūsų svajonių terasai Terasos konsultacija – tai: Individualus patarimas, atsižvelgiant į jūsų poreikius, naudojimo paskirtį ir dizaino galimybes. Profesionali pagalba renkantis terasos di..
123.97€
Be PVM:123.97€
Camo rinkinys su DOVANACamo rinkinį sudaro:Montavimo įrankis CAMO Pro-NB 3.2 1vnt.Medsraigtis paslėptam tvitinimui CAMO ProTech C4 60mm (700vnt) Tarpelių formavimo detalė ESSVE (3, 4, 5, 6mm) - 2vntAliuminis montavimo trikampis 180x3mm-1vnt.AV Projects juoda kava -1vnt.FIRMINĖ UŽRAŠINĖ IR PIEŠT..
163.35€
Be PVM:135.00€
Gumos padų komplektas 30vntGumos Padų Komplektas 30vnt  – Universali, Patogi pakuotė ir Apsaug Jūsų KonstrukcijomsSukurkite saugią ir patvarią terasą, balkoną ar baseiną su aukštos kokybės vokišku gumos padų komplektu!Gumos padų komplekte rasite:3 skirtingo storio gumos padus (3 mm, 8 mm ir 20 ..
13.31€
Be PVM:11.00€
Įrankio ESSVE HDS komplektas Įrankio ESSVE HDS komplektas
Perkamiausia Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ESSVE
Įrankio ESSVE HDS komplektasESSVE HDS Komplektas: Tobulas Paslėptam Terasų MontavimuiSukurkite nepriekaištingą ir modernų terasą su ESSVE HDS komplektu. Šis rinkinys yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti savo terasai estetišką išvaizdą ir paslėpti tvirtinimus.Komplektą Sudaro:Įrankis E..
179.44€
Be PVM:148.30€
Meistro rinkinys su DOVANAMeistro rinkinį sudaro:Spaustuvas Irwin Quick-Grip 150mmLipni apsauginė prilimpanti juosta sijoms 1x50mm, 20m 3vnt.Tarpelių formavimo detalė ESSVE (3, 4, 5, 6mm) 2vnt.Antgalių rinkinys ESSVE TORX T20-T40Aliuminis montavimo trikampis 180x3mmMontavimo kaladėlė 30x100x3mm, rau..
108.90€
Be PVM:90.00€
Terasos atnaujinimo rinkinys Suteikite savo terasai antrą gyvenimą su Terasos atnaujinimo rinkiniu! Rinkinyje rasite viską, ko reikia: Medienos paviršių valiklis: Pašalina nešvarumus, pelėsį ir samanas nuo terasos paviršiaus. (Prekės kodas 221120003) Valymo šepetys specialus terasai: Efektyvia..
121.00€
Be PVM:100.00€
Terasos Valymo Rinkinys Medinėms TerasomsJei norite greitai ir efektyviai išvalyti savo medines terasas, mūsų specialiai sukurtas terasos valymo rinkinys yra puikus pasirinkimas. Šis rinkinys sukurtas tam, kad išvalytų pelėsį ir kitus nešvarumus, paliekant jūsų terasas švarias ir gaiviai kvepiančias..
48.40€
Be PVM:40.00€
Terasos valymo rinkinys WPC lentoms, kompl Terasos valymo rinkinys WPC lentoms, kompl
Išankstinis užsakymas
Terasos Valymo Rinkinys WPC LentomsNorite efektyviai išvalyti savo WPC terasas? Mūsų terasos valymo rinkinys WPC lentoms yra jūsų gelbėtojas! Šis rinkinys sukuriamas specialiai tam, kad pašalintų pelėsį ir kitus nešvarumus, paliekant jūsų terasas gaiviai švariomis.Rinkinį sudaro:1 litro talpos WPC t..
48.40€
Be PVM:40.00€
Gamintojas: CAMO
Camo komplektas su tarpelių formavimo detale Sukurkite nepriekaištingą terasą su Camo komplektu, kuriame rasite viską, ko reikia greitam ir profesionalam montavimui!Camo komplektas su tarpelių formavimo detale: profesionalus terasos montavimasKomplekte: Camo ProTech C4 60mm medsraigčiai paslėptam ..
223.85€
Be PVM:185.00€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)