Menu
Your Cart

Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.

Priežiūros prekės

Priežiūros prekės


Priežiūros prekės - Terasų priežiūrai skirtos prekės


Medienos Alyva - Rūpestinga Terasų Priežiūra

Medienos alyva yra išskirtinis pasirinkimas terasų priežiūrai. Prekiaujame WOCA ir FERAX gamintojų medienos alyvomis.


Terasų Alyva - Ilgaamžiškumas ir Estetika

Suteikite savo terasai išskirtinį blizgesį ir apsaugokite nuo aplinkos įtakos naudodami kokybišką terasų alyvą.


TERASŲ Produktai:

  • Terasų Alyva: Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės terasų aliejų, kuris ne tik paryškina medienos struktūrą, bet ir suteikia ilgaamžiškumą.

  • Terasos Valikliai ir Priežiūros Priemonės: Įsigykite specializuotus terasų valiklius ir priežiūros priemones, skirtas nuolatinei terasos grožio išlaikymui.

  • Sakų Valiklis: Minkštas ir veiksmingas sakų valiklis, idealus medienos paviršiaus išvalymui.

  • Terasos Atnaujinimo Produktai: Atnaujinkite terasą naudodami mūsų aukštos kokybės produktus, skirtus medienos atstatymui ir gražinimui.

  • Medienos Alyvavimo Priemonės: Pasirūpinkite ilgaamžiška ir apsaugota terasa naudodami specialias medienos alyvavimo priemones.


Pasitikėkite mūsų produkcija ir rūpinkitės savo terasa su mylimos gamtos gaivumu.
Alyva medienai WOCA ANTHRACITE 2.5ltr Alyva medienai WOCA ANTHRACITE 2.5ltr
Perkamiausia -10 %
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA ANTHRACITE 2.5ltrTerasos alyva WOCA ANTHRACITE Medienai 2.5 ltr - Ideali Medinių Paviršių ApsaugaWOCA Alyva - tai aukštos kokybės produktas, kuris puikiai tinka lauko darbams ir medinių paviršių apsaugai bei estetikai. Ši alyva yra puikus pasirinkimas jūsų projektams, tokiose sri..
58.81€ 65.34€
Be PVM:48.60€
Alyva medienai WOCA Bankirai 2.5ltr Alyva medienai WOCA Bankirai 2.5ltr
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA Bankirai 2.5ltrTerasos alyva WOCA Bankirai skirta: terasos lentoms fasadui tvoraikitiems mediniams paviršiams WOCA BANKIRAI Alyva - Ideali Medinių Paviršių Apsauga Lauko MedienaiTerasos Alyvos Pagrindinės Savybės:Pritaikyta Lauko Darbams: Sukurta atlaikyti lauko sąlygas ir užtikr..
65.34€
Be PVM:54.00€
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA BLACK 2.5ltrApsaugokite Lauko Medieną su WOCA BLACK AlyvaAr jūsų lauko mediniai projektai pasirengę ilgalaikiam grožiui ir tvirtumui? WOCA BLACK Alyva yra jūsų idealus partneris mediniams paviršiams saugoti lauke. Tai specialiai sukurtas produktas, kuris ne tik apsaugo, bet ir pa..
58.99€ 66.55€
Be PVM:48.75€
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA GREY 2.5ltrWOCA GREY Alyva Medienai 2.5 ltr - Natūralus Grožis ir Ilgalaikė Apsauga Lauko MedienaiWOCA Alyva yra aukštos kokybės produktas, sukurtas specialiai lauko darbams ir medinių paviršių apsaugai bei išryškinimui. Idealiai tinkama terasoms, tvoroms, lauko baldams, ir dauge..
58.81€ 65.34€
Be PVM:48.60€
Alyva medienai WOCA LARCH 2.5ltr Alyva medienai WOCA LARCH 2.5ltr
Nauja Išankstinis užsakymas
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA LARCH 2.5ltrWOCA Alyva yra išskirtinė medienos apsaugos priemonė, idealiai tinkanti lauko darbams ir medinių paviršių estetikai. Tai puikus pasirinkimas terasoms, tvoroms, lauko baldams, pavėsinėms ir daugeliui kitų projektų. Ši alyva tinka tiek kietmedžiui, tiek minkštajam medži..
66.55€
Be PVM:55.00€
Alyva medienai WOCA NATURAL 2.5ltr Alyva medienai WOCA NATURAL 2.5ltr
Perkamiausia Išankstinis užsakymas
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA NATURAL 2.5ltrWOCA NATURAL Alyva Medienai 2.5 ltr - Ideali Medinių Paviršių Apsauga Lauko MedienaiWOCA Alyva yra aukštos kokybės produktas, sukurtas specialiai lauko darbams ir medinių paviršių apsaugai, estetikai, ir spalvos pakeitimui, Tinka tokiems projektams kaip terasos ar t..
66.55€
Be PVM:55.00€
Alyva medienai WOCA STONE GREY 2.5ltr Alyva medienai WOCA STONE GREY 2.5ltr
Perkamiausia Išankstinis užsakymas
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA STONE GREY 2.5ltrTerasos lentų alyva medienai WOCA STONE GREY 2.5 ltr - Ideali Lauko Grindų ApsaugaWOCA STONE GREY Alyva yra aukščiausios kokybės produktas, sukurtas specialiai lauko darbams ir medinių paviršių apsaugai bei estetikai. Ši alyva yra idealus pasirinkimas projektams,..
66.55€
Be PVM:55.00€
Alyva medienai WOCA STONE GREY 750ml Alyva medienai WOCA STONE GREY 750ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA STONE GREY 750mlWOCA STONE GREY Alyva Medienai 750ml - Ideali Medinių Paviršių Apsauga Lauko MedienaiWOCA Alyva yra aukštos kokybės produktas, sukurtas specialiai lauko darbams ir medinių paviršių apsaugai, estetikai, ir spalvos pakeitimui, Tinka tokiems projektams kaip terasos a..
25.41€
Be PVM:21.00€
Alyva medienai WOCA TEAK 2.5ltr Alyva medienai WOCA TEAK 2.5ltr
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA TEAK 2.5ltrAlyva Terasai WOCA TEAK - Ideali Apsauga ir Grožio Priedas Jūsų Lauko MedienaiWOCA TEAK Alyva yra viršenybės kokybės produktas, kuriuo sukurta apsaugoti jūsų lauko medienos paviršius ir išryškinti jų natūralų grožį. Šis universalus produktas tinkamas įvairiems projekta..
65.34€
Be PVM:54.00€
Alyva medienai WOCA THUNDER GREY 2.5ltr Alyva medienai WOCA THUNDER GREY 2.5ltr
Perkamiausia Išankstinis užsakymas
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA THUNDER GREY 2.5ltrWOCA THUNDER GREY Alyva Terasai - Puiki Medienos Paviršių Apsauga lauko projektamsWOCA THUNDER GREY Alyva yra aukštos kokybės produktas, kuris suteiks puikų apsaugos sluoksnį jūsų lauko medienai ir padės išlaikyti jos natūralų grožį. Ši alyva yra universalus sp..
66.55€
Be PVM:55.00€
Alyva medienai WOCA WALNUT 2.5ltr Alyva medienai WOCA WALNUT 2.5ltr
Perkamiausia Išankstinis užsakymas
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA WALNUT 2.5ltrWOCA Alyva yra išskirtinė medienos apsaugos priemonė, idealiai tinkanti lauko darbams ir medinių paviršių estetikai. Tai puikus pasirinkimas terasoms, tvoroms, lauko baldams, pavėsinėms ir daugeliui kitų projektų. Ši alyva tinka tiek kietmedžiui, tiek minkštajam medž..
66.55€
Be PVM:55.00€
Gamintojas: WOCA
Alyva medienai WOCA WHITE 2.5ltrWOCA WHITE Alyva Medienai 2.5 ltr - Apsauga ir Estetika Jūsų Lauko MedienaiWOCA WHITE Alyva yra išskirtinio kokybės produkto, sukurto specialiai lauko darbams ir medinių paviršių apsaugai, estetikai ir spalvos pakeitimui. Tai nepaprastai universalus produktas, kuris t..
58.99€ 66.55€
Be PVM:48.75€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 33 (3 puslapių)