Menu
Your Cart

Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.

Lieptai ir aksesuarai

Lieptai ir Aksesuarai - Vandens Konstrukcijų Kūrimo SprendimaiPontoniniai Lieptai - Funkcionalumas ir Saugumas Vandenyje

Pontoniniai lieptai yra puikus sprendimas kuriant vandens konstrukcijas, suteikiantys lengvą priėjimą ir saugią aplinką. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių ir formų pontoninius lieptus, pritaikytus įvairioms vandens struktūroms.

Plastikiniai Pontonai - Lengvumas ir Ilgaamžiškumas Vandens Projektiams

Plastikiniai pontonai yra pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, pasižymintys lengvumu, atsparumu oro sąlygoms ir ilgaamžiškumu. Šie pontonai yra tinkami įvairiems projektams, įskaitant lieptus, pirtis, namelius, baseinus ir žvejybines platformas.

Betoniniai Pontonai - Stabilumas ir Patvarumas Vandens Konstrukcijose

Betoniniai pontonai yra puikus pasirinkimas, jei siekiate didelio stabilumo ir ilgalaikio naudojimo. Mūsų betoniniai pontonai yra sukurti atsparūs vandeniui ir kitoms aplinkos sąlygoms, suteikdami tvirtą pagrindą jūsų konstrukcijoms.

Inkaravimo Produktai - Saugūs ir Patikimi Sujungimai Vandenyje

Mūsų asortimente rasite inkarus, grandines, jungtis ir kitus inkaravimo produktus, kurie užtikrins patikimus ir saugius sujungimus tarp vandens konstrukcijų elementų. Tai svarbus žingsnis užtikrinant konstrukcijos vientisumą ir ilgaamžiškumą.

Priedai Lieptams - Estetika ir Funkcionalumas

Priedai lieptams padeda sukurti estetišką ir funkcinį dizainą. Mes siūlome įvairius priedus, kurie gali būti pritaikyti pagal jūsų poreikius, suteikiantys lieptams unikalumo ir papildomo funkcionalumo.

Kopetelės Lieptui - Saugumas ir Stilius

Kopeteles lieptui yra ne tik saugumo elementas, bet ir stilingas dizaino sprendimas. Mūsų asortimente rasite įvairių kopetelių, pritaikytų skirtingoms liepto formoms ir stiliams.

Bujai Fenderiai ir Kiti Aksesuarai - Papildomos Apsaugos Elementai

Bujai fenderiai ir kiti apsaugos elementai yra svarbūs jūsų konstrukcijos saugumui. Mes siūlome įvairius produktus, kurie padės išvengti sužalojimų ir pažeidimų, kai jūsų struktūra liečiasi su kitomis vandens konstrukcijomis ar prieplaukomis.

Šioje kategorijoje rasite pontoniniams lieptams skirtas medžiagas:

  • pontonai - plastikiniai pontonai, betoniniai pontonai;

  • lieptų kopėtėlės (lieptams skiirtos kopetėlės nulipimui į vandenį);

  • lieptų turėklai, lieptų suoliukai;

  • lieptų lanksčios metalinės jungtys;

  • valčių tvirtinimo  ir pririšimo kilpos, klampės

Liepto Konsultacija Liepto kaina. Klauskite ir padėsimeKokia tai paslauga?Pontoninio Liepto Kaina ir Konsultacija?Tai profesionalus patarimas apie liepto dizainą, dydį, montavimo galimybes, medžiagų pasirinkimą ir projektavimą. Tai individualus parinkimas pagal jūsų poreikius, naudojimo paskirtį ir ..
150.00€
Be PVM:150.00€
Dvivietė skaidri baidarė Dvivietė skaidri baidarė
Išankstinis užsakymas
Skaidri dvivietė baidarė suteikia nuostabią galimybę mėgautis povandeniniu pasauliu !Pagaminta iš sutvirtinto polikarbonato, su aliuminio rėmu, šis baidarės ir kanojos hibridas leis mėgautis plaukimu ir povandenine gamta vienu metu. Jausmas plaukiant su permatoma baidare abejingų nepaliks.Konstrukci..
898.99€
Be PVM:742.97€
Gamintojas: IRWIN
Plunksninis grąžtas 16mm Irwin SPEEDBOR 152Plunksninis grąžtas 16mm Irwin SPEEDBOR 152 – tai aukštos kokybės įrankio priedas, pagamintas JAV įmonės IRWIN, kuri yra gerai žinoma ir vertinama meistrų visame pasaulyje. Šis grąžtas pasižymi ilgaamžiškumu ir puikiomis savybėmis, užtikrinančiomis efektyvų..
6.24€
Be PVM:5.16€
Pontonas 1.5x3.6m vandens motociklui Jet Ski Pontonas 1.5x3.6m vandens motociklui Jet Ski
Išankstinis užsakymas
Pontonas 1.5x3.6m vandens motociklui Jet SkiPatogus Parkavimas Jūsų JET SKISu Pontonu 1.5x3.6m jūsų vandens motociklų parkavimas niekada nebuvo paprastesnis. Šis patvarus ir lengvas pontonas yra idealus sprendimas JET SKI saugojimui ir prieigai prie vandens.Pontono Specifikacijos:Ilgis (m): 3.60Plot..
1,972.30€
Be PVM:1,630.00€
Turėklo metalinis statramstis 40x40x1160mm ner.plienasSukurkite tvirtą ir stilingą pontoninio liepto turėklą su šiuo aukštos kokybės nerūdijančio plieno statramsčiu! Savybės: Nepriekaištinga kokybė: Pagamintas iš aukštos kokybės 316 nerūdijančio plieno, kuris yra atsparus korozijai ir atlaiko at..
53.60€
Be PVM:44.30€
Turėklo metalinis statramstis cinkuotas 40x40x1160 ZNPlausto ir liepto turėklai cinkuoto metaloSukurkite tvirtą ir ilgaamžį turėklą pontoniniam lieptui, prieplaukos praėjimo tilteliui ar kitai konstrukcijai su šiuo cinkuotu metaliniu statramsčiu! Savybės: Nepriekaištinga apsauga: Karštai cinkuot..
36.00€
Be PVM:29.75€
Turėklo metalinis statramstis su suoliuku, cinkuotasSukurkite patogią ir stilingą poilsio erdvę ant savo pontoninio liepto su šiuo cinkuotu metaliniu statramsčiu su integruotu suoliuku! Savybės: Nepriekaištinga apsauga: Karštai cinkuotas paviršius užtikrina aukštą atsparumą korozijai ir atlaiko ..
46.00€
Be PVM:38.02€
Medinis turėklas su metalinėm atramom 2mMedinis turėklas lieptui su metalinėmis atramomis 2m: saugumas ir stilingas dizainas jūsų pontonuiSuteikite savo pontonui tvirtą apsaugą ir elegantišką išvaizdą su mediniu turėklu su metalinėmis atramomis 2m! Šis aukštos kokybės turėklas ne tik užtikrins saugu..
84.70€
Be PVM:70.00€
Medinis turėklas su suoliuku 2m (metalinės atramos)Medinis turėklas su suoliuku 2m - su metalinėmis atramomis: patogumas ir saugumas jūsų pontonuiSuteikite savo pontonui stilingą ir praktišką akcentą su mediniu turėklu su suoliuku 2m!Šis patikimas turėklas ne tik užtikrins saugumą judant pontonu, b..
143.47€
Be PVM:118.57€
Metalinis žemės inkaras 16x1000x3mm Metalinis žemės inkaras 16x1000x3mm
Perkamiausia
Metalinis žemės inkaras 16x1000x3mmTvirtai ir patikimai įtvirtinkite savo konstrukcijas su metaliniais žemės inkarais!Metalinių žemės inkarų privalumai:Tvirtumas: Atsparūs didelėms apkrovoms ir užtikrina patikimą konstrukcijos stabilumą.Ilgaamžiškumas: Atsparūs korozijai ir puvimui, ilgai tarnaujant..
11.40€
Be PVM:9.42€
Betoninis inkaras 50kgBetoninis inkaras 50kg lieptams, pontonams ir tiltams: tvirtas ir patikimas inkaravimasSukurkite tvirtą ir ilgaamžį lieptą, pontoną ar tiltą su mūsų betoniniu inkaru, atlaikančiu iki 50 kg svorį!Pagrindinės savybės:Didelis tvirtumas: Inkaras gali atlaikyti iki 50 kg svorį, užti..
71.39€
Be PVM:59.00€
Žymėjimo plūduras raudonas 150mm Padidinkite savo saugumą ir patogumą vandenyje naudodami šį universalų raudonos spalvos žymėjimo plūdurą 150mm! Plūduro 150mm Savybės:Platus pritaikymas: Tinka įvairioms paskirtims, pavyzdžiui, inkarų ar vapsaucinių linijų žymėjimui, povandeninių objektų žymėjimui,..
13.31€
Be PVM:11.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)