Menu
Your Cart

Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.

Betoniniai Pontonai

Betoniniai Pontonai - Tiltams, Lieptams, Prieplaukoms


Betoniniai Pontonai - Stabilumas ir Ilgaamžiškumas Vandens Projektiems

Sukurkite tvirtą ir patikimą plūduriuojančią konstrukciją su mūsų "Betoniniai Pontonai" kategorijos prekėmis. Šios prekės suteiks jūsų projektui ne tik stabilumą, bet ir ilgaamžiškumą.

Mūsų Betoniniai Pontonai - Patvarumas ir Atsparumas

Mūsų betoniniai pontonai yra sukurti iš aukštos kokybės betono, suteikiančio jiems ypatingą patvarumą. Šios prekės yra skirtos naudoti įvairiuose vandens projektuose, pradedant baseinais ir baigiant žvejybomis ar plūduriuojančiomis platformomis.

Savybės ir Privalumai:

  • Stabilumas ir Tvirtumas:

    Betoniniai pontonai suteiks jūsų konstrukcijai stabilumą net sudėtingomis sąlygomis.

  • Ilgaamžiškumas:

    Atsparūs aplinkos poveikiui, šie pontonai pasižymi ilgaamžiškumu ir minimalia priežiūra.

  • Įvairios Paskirtys:

    Tinka įvairiems vandens projektams, nuo mažų baseinų iki didelių žvejybinių platformų.

Sukurkite ilgalaikį vandens projektą su mūsų betoniniais pontonais - patikimu ir tvirtu pagrindu jūsų idėjoms.

Betoniniai pontonai skirti pontoniniams lieptams ir prieplaukoms, kitiems pontoniniams sprendimams, pontoninams tiltams, pontonai tinka namams ant vandens statymui.

Betoninis pontonas 2.4x1.3mBetoninis Pontonas 2.4x1.3m su EPS Užpildu skirtas patikimam liepto ir prieplaukos gamybai.Ar ieškote stabilumo ir ilgaamžiškumo? Mūsų betoninis pontonas su EPS užpildu yra puikus pasirinkimas! Šis produktas yra ne tik patikimas, bet ir saugus jūsų konstrukcijoms. Svarbu a..
968.00€ 1,089.00€
Be PVM:800.00€
Betoninis pontonas 2.4x2m, vnt
Išankstinis užsakymas
Betoninis pontonas 2.4x2mBetoninis Pontonas 2.4x2m: Stabilūs ir Ilgaamžiai Pontonai Jūsų Projektui2.4x2m betoninis pontonas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško stabilumo ir ilgaamžiškumo savo vandens projektui. Šis pontonas suteiks tvirtą pagrindą jūsų konstrukcijai, būdamas atsparus įvairiom..
1,427.80€
Be PVM:1,180.00€
Betoninis pontonas 2.4x3mBetoninis Pontonas 2.4x3m: Stabilumas Ir Patvarumas VandenyjePontono Savybės:Sunkus ir Stabilus: Šis betoninis pontonas, dėl savo svorio, suteikia nepriekaištingą stabilumą jūsų konstrukcijoms ant vandens, būdamas puikus pasirinkimas ilgaamžėms ir tvirtoms konstrukcijoms.Ats..
1,724.25€
Be PVM:1,425.00€
Betoninis pontonas 2.4x3x1.1m
Išankstinis užsakymas
Betoninis Pontonas 2.4x3x1.1m: Nepajudinamas Stabilumas Jūsų ProjektuiPontono Savybės:Nepakartojamas Stabilumas: Šis pontonas, dėl savo įspūdingo svorio, suteikia tvirtą pagrindą net ir nepalankiomis oro sąlygomis, užtikrindamas jūsų konstrukcijos nepriekaištingą stabilumą.Ilgaamžiškumas: Atsparus v..
1,776.28€
Be PVM:1,468.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)