Sraigtinis terasos pamatas įsukamas M12 68x1200x2mm
- Stock: 12
- Model: 240402681200M12
- Weight: 4.89kg
Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Sraigtinis terasos pamatas (įsukamas polius) – greitas būdas suformuoti atramą mediniam ar metaliniam konstruktyvui montuojant terasas, takelius, pavėsines, sandėliukus ar kitus mažos statybos projektus. Šis modelis M12 68x1200x2mm yra cinkuotas, todėl tinkamas lauko sąlygoms.
| Tipas | Įsukamas sraigtinis pamatas (polys) |
| Sriegis | M12 |
| Ilgis | 1200 mm |
| Vamzdžio diametras | 68 mm |
| Sienelės storis | 2 mm |
| Apsauga | Cinkuotas plienas |
| Paskirtis | Terasos pamatai ir kiti lauko pamatai |
Kaina pateikiama pagal kiekį ir komplektaciją. Pristatome visoje Lietuvoje.
Tel.: +370 867 454600
El. paštas: info@terasupasaulis.lt
Adresas: Raudondvario pl. 242E, Kaunas
Kontaktai: terasupasaulis.lt/kontaktai
Svetainė: www.terasupasaulis.lt
| Matmenys ir svoris | |
| Svoris | 4,89 |
| Prekės savybės | |
| Komentarai | Paskirtis - lengvai statybai: terasos, lieptai, takai, pirtys, nameliai, tvoros. |
| Ilgis (mm): | 1200 |
| Eksploatacija ir atsparumas | |
| Medžiaga: | Cinkuotas metalas |