Reguliuojama atrama terasai T-A4 133–225mm (vnt.)
- Stock: 42
- Model: 22152133225T
- Weight: 547.00g
Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Reguliuojama atrama T-A4 133–225mm skirta terasos pagrindo išlyginimui, kai reikia didesnio pakėlimo ir patikimo stabilumo. Šis sprendimas ypač praktiškas, kai po terasa planuojamos komunikacijos, drenažas arba reikalinga didesnė ventiliacija. Tinka terasos karkasui (lagėms / balkiams) bei plytelėms, naudojant tarpelio skirtukus.
| Pado matmuo | 195 mm |
| Viršutinės dalies matmuo | 147 mm |
| Reguliuojamas aukštis | 133–225 mm |
| Keliamoji galia | iki 2500 kg |
Tel.: +370 674 54600, +370 606 09 289, +370 604 46 474
El. paštas: info@terasupasaulis.lt
Svetainė: www.terasupasaulis.lt
UAB AV Projects, Raudondvario pl. 242E, Kaunas. Daugiau kontaktų: /kontaktai.
| Pjedestalo specifikacija | |
| Reguliuojamas aukštis (mm): | 133-225 |
| Pado skersmuo (mm): | 195 |
| Viršūnėlės skersmuo (mm): | 145 |
| Sienelės storis (mm): | 5 |
| Medžiaga: | PP (polipropilenas) |
| Pakuotės svoris (kg): | 10,5 |
| Pakuotės matmenys (cm): | 43/60/40 |
| Pakuotė ir logistika | |
| Pakuotės kiekis (vnt.) | 18 |
| Specializuoti techniniai laukai | |
| Keliamoji galia | iki 2500 |