Reguliuojama atrama terasai T-A6 260–365mm (vnt.)
- Stock: 94
- Model: 22152260365T
- Weight: 0.50kg
Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Reguliuojama atrama T-A6 260–365mm skirta projektams, kuriuose reikalingas didelis terasos pakėlimas ir tikslus išlyginimas. Tai idealus pasirinkimas stogo terasoms, techninėms zonoms, konstrukcijoms virš komunikacijų ar ten, kur būtina užtikrinti didesnį ventiliacijos ir priežiūros tarpą po terasa. Atrama tinka terasos karkasui (lagėms / balkiams) ir plytelių dangai, naudojant tarpelio skirtukus.
| Pado matmuo | 195 mm |
| Viršutinės dalies matmuo | 147 mm |
| Reguliuojamas aukštis | 260–365 mm |
| Keliamoji galia | iki 2500 kg |
Tel.: +370 674 54600, +370 606 09 289, +370 604 46 474
El. paštas: info@terasupasaulis.lt
Svetainė: www.terasupasaulis.lt
UAB AV Projects, Raudondvario pl. 242E, Kaunas. Daugiau kontaktų: /kontaktai.
| Pjedestalo specifikacija | |
| Reguliuojamas aukštis (mm): | 260-365 |
| Pado skersmuo (mm): | 195 |
| Viršūnėlės skersmuo (mm): | 145 |
| Sienelės storis (mm): | 5 |
| Medžiaga: | PP (polipropilenas) |
| Prekės savybės | |
| Keliamoji galia (kg): | iki 2000 |