Reguliuojamas pjedestalas plytelei K-A05 18–25mm – terasos atrama (vnt.)
- Stock: 1300
- Model: 221521825
- Weight: 200.00g
Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.
Jūsų prekių krepšelis tuščias
K-A05 (18–25mm) – reguliuojamas pjedestalas terasos plytelėms, skirtas greitam ir tiksliam montavimui. Diapazonas 18–25 mm leidžia lengvai suvesti aukščius ir išgauti lygų, stabilų paviršių be „šlaitų“ ir klibėjimo.
| Modelis | K-A05 |
| Reguliavimo diapazonas | 18–25 mm |
| Pado matmuo | 195 mm |
| Viršaus matmuo | 147 mm |
| Keliamoji galia | Iki 2500 kg (pagal gamintojo duomenis) |
| Panaudojimas | Keraminėms / akmens masės plytelėms, terasos konstrukcijoms |
Reikia pagalbos parenkant pjedestalų aukštį ar priedus? Skambinkite +370 674 54600 arba rašykite info@terasupasaulis.lt.
UAB AV Projects, Raudondvario pl. 242E, Kaunas. Kontaktai: /kontaktai.
| Pjedestalo specifikacija | |
| Reguliuojamas aukštis (mm): | 18-25 |
| Pado skersmuo (mm): | 195 |
| Viršūnėlės skersmuo (mm): | 145 |
| Sienelės storis (mm): | 5 |
| Medžiaga: | PP (polipropilenas) |
| Pakuotės svoris (kg): | 24,5 |
| Pakuotės matmenys (cm): | 43/60/40 |
| Prekės savybės | |
| Keliamoji galia (kg): | iki 2500 |
| Pakuotė ir logistika | |
| Pakuotės kiekis (vnt.) | 132 |