Reguliuojamas pjedestalas plytelei K-A5 189–293mm – terasos atrama (vnt.)
- Stock: 16
- Model: 22152189293
- Weight: 645.00g
Svetainė naudoja slapukus (ang. cookies) siekiant suteikti Jums geriausias paslaugas ir norint geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus per savo naršyklės nustatymus.
Jūsų prekių krepšelis tuščias
K-A5 (189–293mm) – reguliuojamas pjedestalas terasos plytelėms ir pakeliamoms (ventiliuojamoms) grindims, kai reikia didesnio aukščio. Tai praktiškas sprendimas projektams, kuriuose svarbu sukurti daugiau erdvės komunikacijoms po danga ir suvesti didesnius pagrindo nelygumus.
| Modelis | K-A5 |
| Reguliavimo diapazonas | 189–293 mm |
| Pado matmuo | 195 mm |
| Viršaus matmuo | 147 mm |
| Keliamoji galia | Iki 2500 kg (pagal gamintojo duomenis) |
| Panaudojimas | Terasos plytelėms, pakeliamoms grindims, terasos konstrukcijoms |
Padėsime parinkti pjedestalų aukštį ir priedus jūsų terasai. Skambinkite +370 674 54600 arba rašykite info@terasupasaulis.lt.
UAB AV Projects, Raudondvario pl. 242E, Kaunas. Kontaktai: /kontaktai.
| Pjedestalo specifikacija | |
| Reguliuojamas aukštis (mm): | 189-293 |
| Pado skersmuo (mm): | 195 |
| Viršūnėlės skersmuo (mm): | 145 |
| Sienelės storis (mm): | 5 |
| Medžiaga: | PP (polipropilenas) |
| Pakuotės svoris (kg): | |
| Pakuotės matmenys (cm): | |
| Prekės savybės | |
| Keliamoji galia (kg): | iki 2500 |
| Pakuotė ir logistika | |
| Pakuotės kiekis (vnt.) | |